Mūsdienu straujā tehnoloģiju attīstība piedāvā aizvien jaunus veidus kā Jūs variet dekorēt savas sienas un piešķir interjeram neatkārtojamu akcentu.


Ja Jūs velieties uz savas sienas jaunu un mūsdienīgu dekoru – tad piedāvājam Jums jaunumu – sienu apdrukas pakalpojumu!

Sienu apdruka ar UV krasām ir alternatīva tradicionālajiem/vecajiem sienu dekoriem – tādiem kā tapetes, foto tapetes, sienu uzlīmes, plakāti vai kanvas.

Kādas ir priekšrocības izvēloties sienu UV apdruku kā sienas dekorēšanas veidu:

- Jums ir iespēja izvēlēties jebkuru attēlu, ko velieties uz sienas – tā var būt neatkārtojama dabas ainava vai grandiozas celtnes foto, tas varbūt iemīļotās kino filmas varonis vai Jūsu mājas mīluļa foto vai pavisam unikāli – Jūsu vai ģimenes portrets.


- Iespaidīgs izdrukas izmērs. Izmērs ir ierobežots tikai ar sienas izmēru. Mūsu iekārta spēj izdrukāt attēlu 3.5 metru augstumā un neierobežotā platumā.


- Nekādu stiprinājumu vai urbumu sienā. UV krāsa uz sienas tiek uzklāta ar specialu printeri un uzreiz izžāvēta ar UV gaismu. Attēls ir gatavs uzreiz pēc izdrukas – krāsa nelīp un tai nav specifiskas smaržas.


- Attēlu ir iespējams izdrukāt praktiski uz jebkuras vertikālas virsmas – reģipsis, skaidu plāksnes, koks, stikls, tapetes, flīzes vai ķieģeļi. Sienu pirms apdrukas nav nepieciešams papildus sagatavot.


- Viegla kopšana un ilglaicīga noturība. Izdrukātos sienas attēlus var viegli tīrīt ar mitru auduma drānu, dekors ir noturīgs pret skrāpējumiem un ūdeni. Izdrukātā attēla krāsām ir vairāku gadu noturība, tās neizbalē un nelobās nost no sienas.


- Un visbeidzot – kad Jums būs apnicis šis dekors – vienkārši to variet aizkrāsot, uz tā var uzlīmēt tapetes vai plakātu vai pats labākais – Jūs variet drukāt tam pāri jaunu, skaistu attēlu.