Vienkārši runājot tā ir iekārta (pārvietojams printeris), kas ļauj Jums drukāt tieši uz sienas vai jebkuras citas vertikālas virsmas!
Praktiski jā. Lielākā daļa materiālu ir apdrukājami – reģipsis, betons, koks, stikls vai ķieģeļi. Pamata noteikums ir ka sienai ir jābūt salīdzinoši līdzenai, bez lieliem izliekumiem vai iedobēm.
Nē. Apdrukāt var jebkuras krāsas sienu, atšķirība ir tikai tā, ka drukājot uz krāsainas sienas – apakšā tiek drukāts baltas krāsas slānis.
Pateicoties UV tehnoloģijai, krāsa sacietē nekavējoties nonākot uz virsmas, krāsa nelīp un nenotek!
Izmantotās UV krāsas tiek ražotas Vācijā un ir ļoti kvalitatīvas un drošas – tās nesatur cilvēkiem kaitīgas vielas. Iekštelpās izdrukātais attēls saglabās krāsu īpašības līdz pat 12 gadiem, bet ārā tas var būt apmēram 2 gadi. Ja izdrukātais attēls tiek aizsargāts ar papildus lakas slāni tad tas var kalpot vēl ilgāk, atkarībā un vides apstākļiem.
Jā. Protam ir jāņem vērā ka jo lielāku virsmu vēlēsieties apdrukāt jo attēlam ir jābūt kvalitatīvākam – ar lielāku izšķirtspēju. Par tehniskajām detaļām variet nesatraukties – jo šīs nianses mēs atrisināsim kopā!
Izdrukas izmaksas sastāda vairākas komponentes – apdrukājamās virsmas izmērs, attēla kvalitāte un apdrukājamais materiāls – katram projektam tās aprēķināsim individuāli kopā ar Jums! Droši aizpildi mūsu mājaslapā pieejamo cenas pieprasījuma formu, lai mēs varētu pēc iespējas precīzāk sarēķināt izdrukas izmaksas!
Droši sūtiet jebkuru jautājumu uz e-pastu info@uzsienas.lv un mēs centīsimies uz tiem atbildēt vai zvaniet - 20261722!