Foto tapetes jau izsenis ir bijis viens no populārākajiem veidiem kā dekorēt sienas mājās un dzīvokļos. Ja šis dekora veids nav tik plaši izplatīts darba vietās tad tas ir vairāk dēļ pieejamajiem foto tapešu motīviem, kas vairāk ir relaksējoši, koši un nesaistīti ar darbu, kustību vai korporatīvo kultūru.

Šodien viens no mūsdienīgākajiem veidiem ko variet izmantot sienu dekorēšanai ir sienu apdruka ar UV krāsām. Pateicoties šai modernajai tehnoloģijai Jums vairs nav jāizvēlas kāds no pieejamajiem motīviem – Jūs brīvi variet izvēlēties dekorēt sienas ar sevis izraudzītu attēlu, grafiku, tekstu, sava uzņēmuma logo vai slavenu mākslas darbu. Vienkāršāk sakot – Jūs ierobežo tikai fantāzija.

Vai sienu apdruka ar UV krāsām ir jauna alternatīva foto tapetēm?

Tas nav korekts apgalvojums jo katari no šīm tehnoloģijām ir savs unikāls pielietojums tāpat kā arī savi plusi un mīnusi.
Sienu apdrukas pakalpojums piedāvā iespēju pielāgoties klienta vēlmēm gan drukājamā attēla izvēlē gan tā izmērā – pretstatā foto tapetēm, kur attēls un izmēri ir bieži vien jāizvēlas no jau piedāvāta kataloga klāsta.

Sienu apdrukas pakalpojums ir pieejams gandrīz uz jebkuras vertikālas virsmas, virsmai nav nepieciešama speciāla sagatavošana vai pirms apstrāde. Pretstata foto tapetēm, kur sienai ir jābūt līdzenai un speciali sagatavotai, lai uz tās varētu veikt tapetes uzklāšanas darbus.

Sienu apdruka ir komplekss pakalpojums, kas sevī ietver pilnu ciklu – sākot no idejas un beidzot ar gatavu sienu. Mēs Jums palīdzēsim izvēlēties attēlu, sagatavosim to attiecīgajā izmērā izdrukai, veiksim sienas sagatavošanu (attīrīšanu no putekļiem un sīku detaļu demontāžu) un pašus izdrukas darbus. Siena pēc izdrukas ir gatava – ta nav nepieciešams laiks lai nožūtu, krāsa nesmird un nelīp. Siena ar UV krāsas apdruku ir viegli kopjama – ta ir droša pret mitrumu un nodilumu.

Vislielākā priekšrocība, ko sniedz sienu apdrukas tehnoloģija ir iekļaujošais dizains – perfekti izvēlēts attēls un krāsas tiks iekļauts jūsu mājas vai ofisa interjerā ka vienots veselums – tam nav izteiktu (pamanāmu) malu kā tas ir foto tapetēm vai sienu uzlīmēm, tas ar laiku nesāks lobīties nost no sienas vai izbalēt.

Ja velieties, lai arī Jūsu interjeru grezno koši un iespaidīgi attēli – aicinu sazināties ar mums un realizēt savas sienas apdrukas projektu!

Veiksmi!