Personīgums un individualitāte:
Sienu apdruka ļauj klientiem izpaust savu personīgumu un izcelt savu dzīves telpu ar unikālu dizainu. Katrs cilvēks ir unikāls, un sienu apdruka piedāvā iespēju radīt unikālu vidi savā mājā vai birojā.

Materiāli un kvalitāte:
Sniedzot pakalpojumu mēs izmantojam augstākās kvalitātes AGFA UV drukas krāsas. Tās ir ražotas un sertificētas Eiropas Savienībā, lietošanai gan iekštelpās gan ārtelpās.

Iespējas dizaina izvēlē:
Dažādu dizaina un attēlu iespēju klāsts ļauj klientiem pilnīgi pielāgot savu interjeru saskaņā ar personīgajām vēlmēm. Tas var būt gan abstrakts mākslas darbs, dabas ainavas, fotogrāfijas vai pat klienta paša veidotas grafikas un attēli.

Vides aizsardzība:
Sienu apdrukas pakalpojums ar UV krāsām rada būtiski mazāk atkritumus kā tradicionālās sienu dekorēšanas metodes - tapetes, foto tapetes, sienu uzlīmes vai sienu gleznojumi. Tas ir būtisks faktors daudziem klientiem, kas fokusējas uz ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Vizuālais efekts:
Sienas apdruka var būt spēcīgs vizuālais elements, kas uzlabo kopējo telpas noskaņu. To var izmantot, lai radītu konkrētu atmosfēru vai uzsver noteiktus dizaina elementus, padarot telpu pievilcīgāku un interesantāku.

Ērtums un ilgtspējība:
Sienas apdrukas pakalpojums ir ērts klientiem, jo procesā tas nerada putekļus vai lielu troksni. Attēls var tikt uzklāts uz esošās sienas apdares materiāla bez iepriekšējas apstrādes. Izdrukātais attēls ir noturīgs pret skrāpējumiem un mitrumu, to ir viegli kopt un krāsu noturība saglabājas vairākus gadus.

Piedāvājums un cena:
Sienu apdrukas pakalpojums neprasa papildus izmaksas klientam, kas būtu saistītas ar virsmas īpašu sagatavošanu. Ja sarēķina tradicionālo sienu dekorēšanas metožu izmaksas - materiālu un darbu - tad bieži vien izdrukas cena ir krietni pievilcīgāka un pieejamāka.